logo

05 Mart 2018

Zerrin Özer’den Kerim Tekin itirafı!

Zerrin Özer, katıldığı bir programda 1998 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Kerim Tekin ile ilgili bir itirafta bulundu. Zerrin Özer’in yıllar sonra yaptığı itiraf sosyal medyaya da damgasını vurdu. İşte o açıklama…

Zerrin Özer yaptığı çarpıcı açıklamalar ile dikkat çekti. Aşk hayatı ile ilgili soruya “Ben iyi bir partner değilim. İlişkilerimde ben üzülmedim üzen taraftım. Tabi bunu söylemek ne kadar doğru bilemiyorum ama gerçeği bu. Kıskansam bile belli etmem ama işte zor taraf benim.” açıklamasında bulunarak şaşırttı.

Zerrin Özer, 1991 yılında ilk evliliğini yapmış, evliliğine 1 yıl sonra son vermişti. 2006 yılında Levent Süren ile ikinci kez evlenmiş ve 2009 yılında boşanmıştı.

“KERİM’İN SEVDİĞİ VARDI”

Zerrin Özer, programda “Kerim Tekin ile yaşadığınız aşk mıydı?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Kerim’in sevdiği vardı. Bizim yaşadığımız şey aşktan öte bir şeydi. O çok özel bir insan benim için.”

Kerim Tekin’in “Kar beyaz” şarkısını seslendirmesi istenilen Zerrin Özer, “Bu şarkıyı söyleyemem hele ki şimdi Kerim’in fotoğraflarını gördüm, ağlamak istemiyorum” diyerek duygusallaştı.

Yeni nesil şarkıcılar için, “Yeni yetme şarkıcılara haddini bildiriyorum. İnsanlar hadsizleşti ve ben hadlerini bildirmekten mutluyum. Yıllar önce bir   kuaförde yanıma gelmiş ‘Sizin gibi sanatçı olmak istiyorum’ demiş biri şimdi çıkıp programda beni eleştiremez.” diyerek merak uyandırdı.

Aleyna Tilki hakkında ise, “Aleyna Tilki’ye ilk başta çok kızdım ama aslında çok şeker bir kız. Benim kızma nedenim çok konuşması şimdi böyle konuşursa büyüyünce ne konuşacak.” açıklamasında bulundu.

KERİM TEKİN NASIL ÖLDÜ?

Yaz Aşkım filminden sonra Kar Beyaz adlı filmin çekimlerine başlamış, çekimler devam ederken Afyon’a konsere gitmiş diğer sanatçı arkadaşlarından önce, menajeri Halis Bütünley ile İstanbul’a dönerken Sandıklı’da trafik kazası geçirmiş ve 23 yaşında vefat etmiştir.(Gazetevatan)

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?