logo

31 Mayıs 2020

Yeliz Yeşilmen’den, ‘Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ sözlerine açıklama

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gündeme oturmuştu. Gözyaşları içerisinde bir açıklama yapan Yeliz Yeşilmen, ‘Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ diyerek şok etkisi yaratmıştı. Yeşilmen, gündemi sarsan bu cümlelere, katıldığı bir canlı yayında açıklık getirdi. Yeşilmen’in, bu sözleri eşi Ali Uğur Akbaş yüzünden söylediği iddia edilmişti. İddiaları doğrular nitelikle ifadeler kullanan Yeliz Yeşilmen, ‘Bir takım sorunlarımız oldu, bir kadının dolup patlayınca ağzından her şey çıkabilir’ dedi.

Sosyal medya geçtiğimiz hafta Yeliz Yeşilmen’in ağlayarak paylaştığı videoyu konuşmuştu. ‘Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ diyen Yeliz Yeşilmen, gözyaşlarının nedeniyle ilgili net açıklamayı, katıldığı canlı yayında yaptı.

Her ailede olduğu gibi bizde de geçimsizlikler oluyor diyen Yeliz Yeşilmen, aşırı duygusal bir insan olduğunu, o videonun da yaşanılan bir şeyin patlaması olduğunu söyledi. Çığlığını kocasına duyurmak için böyle bir şey yaptığını söyleyen Yeşilmen, bu yaşananların çok yeni şeyler olmadığını da belirtti.

“BERGEN’E BUNU YAŞATAN ADAMIN…” Eşini zan altında bırakmak istemediğini söyleyen Yeşilmen, ‘Yaşadığım sorunlar var ama Bergen’e bunu yaşatan adamın karaktersizliği ile kocamı bir tutamam. Sinirle ağzımdan başka şeyler çıkmış olabilir ama durup dururken mi çıktı, hayır bir yaşanmışlıkla çıktı.” dedi.

Videoda paylaşmıyla ‘abarttım’ diyen Yeşilmen, sorunlar yaşandığını ve bu sorunlar halen çözülmediğini dile getirdi. Şiddet gördüğüyle ilgili muğlak ifadeler kullanan Yeşilmen, “Ali Bey ile hala evliyim. Çocuklarım var. ‘Şiddet gördüm mü?’ Bunları söylemem bana hiç yakışmaz, detay vermem bana yakışmaz. Ben elimde bir şey olmadan bir şey söylemem. ‘Her evlilikte şiddet oluyormuş’ öyle söylüyorlar…” dedi.

Paylaştığı video yüzünden eşiyle tartıştıklarını söyleyen Yeliz Yeşilmen, eşinin kendisine çok kızdığını açıkladı. Eşinin kendisine, ‘Beni rezil ettin, bitirdin’ dediğini söyleyen Yeşilmen, evlenirken aşkının peşinden gittiğini şimdi ise çocuklarının peşinden gittiğini ifade etti.(acunn.com)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?