logo

05 Şubat 2020

Yasmin Erbil, iç çamaşırsız yatak pozuyla sosyal medyayı salladı

Uzun süredir hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine olay oldu! Babasının hastanede olması üzerine pek yorum yapmayan Erbil’in bu pozu takipçileri şaşırttı.

Kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı aylarca yoğun bakımda tedavi gören ve taburcu edildikten sonra yeniden hastaneye kaldırılan komedyen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine gündeme geldi.

YATAK POZUNU PAYLAŞTI

Yurt dışında eğitim gördükten sonra Türkiye’ye dönen ve sonrasında kısa bir süre magazin programı sunuculuğu yapan Yasmin Erbil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği cesur pozlarla her daim gündemde olan Erbil, bu sefer de yatakta çektiği bir fotoğrafını paylaştı.

GÖĞÜS DETAYI DİKKAT ÇEKTİ

Dün akşam uyku öncesinde çektiği bir kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Yasmin, bu görüntünün üzerine “Hastayız diye ölelim mi?” notunu düştü. Yasmin Erbil’in iç çamaşırsız çektiği fotoğraftaki göğüs detayı ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

(acunn.com)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?