logo

15 Ağustos 2017

Whatsapp Yeni Özelliği Android’e Geldi: Fotoğraf Filtreleme

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp yeni özellikleri kullanıcılara sunarken, en son eklenen 5 yeni Whatsapp fotoğraf filtresi özelliği iPhone’dan sonra Android telefonlara da geldi. Sunduğu yeni özellikler ile kullanıcı sayısını sürekli arttıran Whatsapp yeni fotoğraf filtreleme özelliğini geçtiğimiz günlerde tüm iPhone telefonlar için sunmuştu. Bugün yapılan yeni bir güncelleme ile birlikte Whatsapp yeni özelliği Android platformundaki tüm telefonlar için de desteklenmeye başlandı.

WHATSAPP YENİ ÖZELLİĞİ ANDROİD’E GELDİ

Dünyanın en çok kullanılan yazışma uygulaması Whatsapp yeni özelliklerini bir bir duyurmaya devam ediyor. iOS kullanıcılarının bir süre önce beğenisine sunulan özellik artık Android’de de kullanılabilecek. Dünyanın en çok kullanılan yazışma uygulaması Whatsapp yeni özelliklerini bir bir duyurmaya devam ediyor. iOS kullanıcılarının bir süre önce beğenisine sunulan özellik artık Android’de de kullanılabilecek.

WHATSAPP YENİ FOTOĞRAF FİLTRELEME ÖZELLİĞİ

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, daha da ilgi çekici hale gelmek için yeni güncellemeleri hayata sokmaya devam ediyor. Whatsapp, Android kullanıcılarına fotoğraf filtreleme özelliğini sunmak üzere çeşitli testlere başladı.Whatsapp’ın son beta sürümüne fotoğraf filtreleri de eklendi. Şirket daha sonra bu özelliği beta sürümünden kaldırdı.

Fakat yeni özellik kısa süre sonra tüm kullanıcılar için hayata geçirilecek. Iphone da hali hazırda bulunan özellik sayesinde kullanıcılar 5 farklı filtre seçeneği ile fotoğraflarını düzenleyebiliyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?