logo

01 Mart 2018

Viga 50000 sprey

Cinsel ilişki esnasında erkekler açısından en büyük problem erken boşalmadır. Erken boşalmanın pek çok sebebi olabilir. Düzensiz cinsel hayat, cinsel ilişkiden utanma, bedeninden rahatsız olma, partnerini tatmin edememe korkusu, stres kaygı gibi birçok sebep erken boşalmaya neden olabilir. Cinsel hazzı tam olarak yaşayamadan birlikteliğin sonlanması hem erkekler hem de partnerleri için tatsız bir durum yaratır. Bu tatsız durum ilişkiye de yansıyabilir ve çiftlerin arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden olabilir. Her erkek yaşadığı cinsel birliktelikten maksimum haz duymayı ve bu hazzın eser miktarda sürmesini amaçlar. Ancak erken boşalma sorunu bu isteğin önüne geçmektedir. Erken boşalma durumunu geciktirebilmek için bir takım çözümler mevcuttur. Ancak dünya üzerinde binlerce örneği bulunan ve pek çoğu sağlıksız kimyasallar içeren ürünler arasından doğal ve bitkisel olanlar tercih edilmelidir.
Viga 50000 geciktirici tamamen doğal ve bitkisel içeriklerden üretilmiş bir geciktirici spreydir. Viga 50000 Geciktirici Sprey düzenli kullanımda erken boşalma problemini ortadan kaldırır ve cinsel ilişkilerde yüksek haz ve doyuma ulaşma garantisi verir.
Viga 50000 ilişkiye girmeden en fazla 30 dakika önce penisin ucuna ve dip kısmına sıkılarak kullanılır. Sıkma oranını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Aşırı dozda kullanılmdan kaçınmalısınız. Harici kullanım olduğu için herhangi bir sağlık problemine neden olamamaktadır. Yan etkisi yoktur. Erken boşalma sürenize göre kullanım dozunu arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.
Viga 50000 geciktirici düzenli kullanımda 1 saat kadar gecikme sağlar. Partnerinize unutulmaz dakikalar yaşatmanıza ve kaybettiğiniz özgüveni geri kazandırarak cinsel ilişkiden aldığınız zevki doruklarda yaşamanıza imkan tanır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?