logo

04 Temmuz 2019

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor

2014 yılında dünya evine giren oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, boşanma kararı aldı.

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, yaptıkları ortak açıklamada, anlaşmalı olarak boşanacaklarını duyurdu. Boşanma nedeni olarak görüş ayrılıkları olduğunu belirten çiftin üç yaşında Ada adında bir kızları var.

Melis İşiten, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: 
“Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. 

Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz.

Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. 

Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. 
Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.

Bugüne kadar yolladığınız bütün güzel dilekler için minnettarım. Kalplerimiz bir. 
Canım ailem. 
Canım dostlarım. 
Canım Uraz. 
Canım kızım. 
Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz. 
Teşekkürler.”

Uraz Kaygılaroğlu’nun yayınladığı mesaj ise şöyle: 
“Ne denir bilemiyorum. Ben 27, Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tişört ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. Bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak adına bir karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim.

(Cumhuriyet)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?