logo

24 Haziran 2018

Ünlü şefin uyuşturucu testi sonuçlandı

İntihar eden ABD’li şef, Emmy ödüllü televizyon programcısı ve yazar Anthony Bourdain’ın uyuşturucu testi sonuçlandı. Ünlü şefin intihar etmeden önce alkol aldığı anlaşıldı.

İntihar eden ABD ‘li şef, Emmy ödüllü televizyon programcısı ve yazar Anthony Bourdain ‘a yapılan uyuşturucu testi sonucunda ünlü şefin ölümünden önce alkollü olduğu ancak uyuşturucu kullanmadığı tespit edildi. 61 yaşında hayatını kaybeden ünlü şefin kanında terapi ilaçlarına ait izlere de rastlandı.

Haziran ayı başında program çekimi için gittiği Fransa’da kaldığı otel odasında intihar eden ünlü şefin vücudunda uyuşturucu izine rastlanmadı. 2013 yılından bu yana CNN’deki programına devam eden; No Reservations’ın İstanbul bölümünde kebapları, işkembeyi ve ıslak hamburgeri tadan, Mardin’da ise kaburga dolmasını beğenen Bourdain 2 yıldır İtalyan korku sineması üstadı Dario Argento’nun oyuncu ve yönetmen kızı, 42 yaşındaki Asia Argento ile aşk yaşıyordu.

Asia Argento 61 yaşındaki sevgilisiyle birlikte dizi çekiyordu. Ancak Asia Argento Roma’da kendisinden 14 yaş küçük Hugo Clement ile öpüşürken görüntülenmişti. Anthony Bourdain ‘in bu olaydan kısa bir sonra hayatına son vermesi, intiharın arkasındaki nedenin ihanet olduğu iddialarını gündeme getirmişti. Oyuncu Rose McGowan, yazdığı bir mektupla Anthony Bourdain’ın oyuncu sevgilisi Asia Argento’yu savunmuştu. Ünlü oyuncu, “Bu Anthony’nin seçimiydi, Asia’nın değil. Depresyonu kazandı” ifadesini kullanmıştı.(CUMHURİYET)

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?