logo

18 Nisan 2020

Ünlü isimlerden Ebru Şallı’ya başsağlığı mesajı

Eski manken ve sunucu Ebru Şallı’nın 2013’te boşandığı Harun Tan’dan olan oğlu Pars, dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberin duyulması üzerine birçok ünlü isim, sosyal medya hesaplarından Şallı’ya başsağlığı diledi.

Yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi gören Pars Tan, dün akşam vefat etti. 9 yaşındaki Pars, bugün Kilyos Mezarlığı’nda defnedildi.

ALİŞAN “İnanılmaz üzüldüm, söyleyecek söz yok. Allah’ım annesine, babasına sabırlar versin. Başınız sağolsun.

ÖZLEM YILDIZ Duyduğum ilk andan itibaren nefesim kesildi, boğazımda yumru… Allah sabır versin. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Çok ama çok üzgünüm…”

SEREN SERENGİL “Dünyanın en büyük mutluluğuna erişen bir annenin, dünyanın en büyük acısını kalbim acıyarak öğrendim. Gözyaşlarımı tutamıyorum. Çünkü Pars’a düşkünlüğünü ona olan özenini, sevgisini gözlerimle gördüm. Allah sana sabır versin, Harun’a sabır versin; dayanacak güç versin. Pars’ım cennetinde huzurla uyusun… Çok ama çok üzgünüm.”

SEDA SAYAN “Çok üzgünüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum. Pars nurlar içinde uyu… Allah’ım sana sabır, metanet versin.”

BUSE VAROL “O kadar üzüldüm ki yazacak bir şey bulamıyorum. Boğazım düğümlendi. Mekanın cennet olsun güzel çocuk.”

BENGÜ “Allah’ım çok zor… Acını paylaşıyoruz sevgili Ebru. Sabırlar diliyoruz…”         

DEMET ŞENER “Yazacak kelime bulamıyorum. Yüreğim acıyor. Allah sabır versin Ebru’cuğum. Çok üzgünüm çok…”

SİNAN AKÇIL “Ne diyeceğimi bilemiyorum. Yerimden sarsıldım. Melek gibi bir çocuk kaybettik. Nefesinde bile masumiyet kokusu vardı. Pars (Pançiko)….Çok ama çok üzgünüm… Ebru’nun, Harun Tan’ın, Beren’in ve tüm onu tanımış olanların başı sağ olsun… Başka bir şey diyemiyorum.”

IŞIN KARACA “Küçük melek, Allah gani gani rahmet eylesin, anneciğine, babacığına sabırlar versin. O kadar üzüldüm ki… Konu çocuklarımız olunca kelimelerim hep eksik… Cennet bahçelerin meleği Pars, Huzurla uyu.”

DENİZ SEKİ “Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allah’ım sana güç kuvvet versin. Haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm…”

YEŞİM SALKIM “Çok üzgünüm, hiç bir anne ve babaya rabbim bu acıyı yaşatmasın. Sevgili Ebru Allah size sabır versin başın sağ olsun.”

MERAL KAPLAN “Allah kimseyi evladından ayırmasın. Çok üzgünüm. Başın sağ olsun”

HİLAL CEBECİ “Ebru Şallı’ya Allah sabır versin, çok büyük bir acı, Allah yardımcısı olsun minik melek oğlu Pars mekanı cennet olsun, o kadar üzüldüm ki anlatamam.”

(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?