logo


25 Kasım 2017

Uma Thurman’dan olay mesaj

Oyuncu Uma Thurman, sosyal medya hesabından paşlaştığı Şükran Günü mesajında, taciz skandalı iddialarıyla Hollywood’u sarsan yapımcı Harvey Weinstein’a ateş püskürdü.

Sosyal medya üzerinden Şükran Günü için kutlama mesajı yayınlayan Uma Thurman, bir kişi dışında herkesie iyi dileklerde bulundu.

Yapımcı Harwey Weinstein için çarpıcı bir parantez açan 47 yaşındaki oyuncu, “Senin dışında herkesin Harvey! Umarım yavaş yavaş ölürsün, bir kurşunu hak etmiyorsun” mesajı ile dikkati çekti.

“ÇOK SİNİRLİYİM” DEDİ, SÖZLERİ DOLDU

Oscar ödüllü Harvey Weinstein, birkaç ay öncesine kadar ABD’nin en önemli yapımcılarından birisi olarak görülüyordu ancak 5 Ekim tarihinde New York Times’ın haberi, kelimenin tam anlamıyla fırtına kopardı. Haberde, Weinstein’ın yıllar boyunca sistematik olarak onlarca kadını taciz ettiği iddia ediliyordu.

Uma Thurman, 65 yaşındaki yapımcı hakkında ortaya atılan cinsel taciz iddialarının sorulması üzerine gözleri dolarak konuşmuştu. ABD’li aktris, Weinstein’ın taciz skandallarıyla ilgili soruya,”Çok sinirliyim ve bu zamana kadar haklıyken ne zaman sinirli bir şekilde kendimi ifade etsem pişman olmuşumdur. O yüzden biraz sakinleşmeyi bekliyorum” yanıtını vermişti.

YAPIM ŞİRKETİNDEN KOVULDU

Aralarında Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow gibi dünyaca ünlü isimlerin de bulunduğu 50’den fazla kadın, Weinstein’ı cinsel tacizle suçluyor. Paltrow ve Jolie dışında Kate Beckinsale, Cara Delevingne, Lea Seydoux, Rosanna Arquette ve Mira Sorvino gibi oyuncular da kendi adını taşıyan yapım şirketinden kovulan, ABD ve İngiltere’de hakkında soruşturma açılan Weinstein’a suçlama yöneltiyor.(Milliyet.com.tr)

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?