logo

05 Aralık 2019

Uğur Dündar’dan AKP’li Bülent Turan’a: Harcadıklarından ve yaptıklarından utan

Uğur Dündar’dan AKP’li Bülent Turan’a: Harcadıklarından ve yaptıklarından utan

Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar, Londra’da gezerken bir sokak sanatçısının saksafon ile  “İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar” marşını çaldığını duyunca eşlik etmiş ve bunu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Uğur Dündar twitter hesabından şunları yazmıştı:

“Müthiş bir olay yaşadık. Dostum Atilla Sertel ve eşiyle Londra’nın en ünlü caddesi Oxford Street’de yürürken İzmir Marşı’nı çalan bir sokak müzisyenine rastladık. O çaldı biz söyledik. Nereden geldiğini sordum: Ermenistan dedi…”

Uğur Dündar’ın mesajının ardından AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan da aynı sokak sanatçısına saksafonla Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim şarkısı dombra’yı çaldırdı.

“SELAMI VAR”

AKP’li Bülent Turan ise “Çok selamı var! ‘Dünyada gördüğüm en cimri adam’ diyor” mesajını paylaşarak Dündar’ı etiketledi.

AKP’li Bülent Turan’a yanıt veren Uğur Dündar ise “Sn.Bülent Turan; Bunları Ermeni çalgıcıya ekonomik sıkıntılar içindeki ülkenin kaç lirasını verip söylettin?. Yığınla aç ve işsiz insan varken harcadıklarından ve yaptıklarından utan. Evet ben paramı dikkatli harcarım. Çünkü okutmam gereken çok şehit asker ve polis çocuğu var!.” dedi.

(Cumhuriyet)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?
#

Uğur Dündar’dan AKP’li Bülent Turan’a: Harcadıklarından ve yaptıklarından utan” için 1 yorum

  1. Ahmet T : diyor ki:

    “çalgıcıya ekonomik sıkıntılar içindeki ülkenin kaç lirasını verip söylettin” demek nedir yahu, ne alakası var? Dündar da kafayı yemiş. Kendini savunmak için de (ülkede hayırsever olarak sadcece kendisi varmış gibi) damardan vermiş gazı.