logo

28 Mart 2018

Ufak Tefek Cinayetler’de ortalık fena karıştı

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde yine heyecanlı anlara sahne oldu. Merve’nin yaptığı planlar işe yarayacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümüyle ekrandaydı. Ufak Tefek Cinayetler 22. bölümün ardından yeni bölümün de fragmanı yayınlandı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 22. BÖLÜM

Sarmaşık şimdi her zamankinden daha zehirli ve tehlikeli. Yalan beyanlar havada uçuşuyor, gerçekler derinlere gömülüyor ve yine kazanan, korkuya yatırım yapan mı olacak? Merve ve Serhan’ın boşanma davası geldi çattı. Aksaklar dağılıyor. Tam Merve sigorta kutusu gibi her şeyi birbirine bağladı derken olaylar beklenmedik bir şekilde gelişiyor ve Merve’yle Pelin kendilerini bir anda ıssız ormanda Tunç’la baş başa buluyor!

ORMANDA CESET!

Öte yandan Ufak Tefek Cinayetler’in 23. bölümünden yayınlanan 3 dakikalık sahnede, Merve yardımcısı Rachel’i de yanına alarak ormana ceset gömüyorlar. Cesedi gömdükleri sırada ise Merve, Pelin’i cinayetle suçlayacağı planını Rachel’e anlatıyor. Merve cesedi gömerken, ‘Ben yarın Pelin’e gel adamı gömelim derim. Bir gelir bakarız adam yok ortada. Sonra polise söylerim. Pelin adamı itti öldü. Tam da buraya gömdü. At suçu Pelin’e’ diyor.(Posta)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?