logo

17 Mayıs 2021

Ucuz Xiaomi Dreame V11 Akülü Elektrikli Dikey Süpürge

Süpürge teknolojisinin günden güne değişsen ve gelişsen teknolojisine ayak uyduran markalardan biri olan Xiaomi , sadece diğer süpürgelere benzer özelliklerde kalmayıp ürünlerinde yapmış olduğu yenilikler ile de pek çok süpürge markasına öncü olmayı başarmıştır. O süpürgelerden biri olan ve yüksek hızlı motor ile donatılmış olan Dreame V11, 125.000 rpm’ye kadar maksimum hıza ulaşabilmektedir. Dreame SPACE 4.0  Dreame SPACE 4.0 motorunun ağırlığı sadece 185 G ‘dir . Bu durum da 245 G ağırlığa sahip önceki nesil Dreame motorundan% 24 daha az olmaktadır. Bu da Xiaomi’nin kendi içinde bile yeniliğini koruduğunu Xiaomi kullanıcılarına göstermektedir.

Dreame V11, mevcut Dreame elektrikli süpürge serisinin yeni neslidir. Bu yüzden pek çok yeniliği de beraberinde getirmiştir. Bu ürün,  emiş gücü, pil ömrü, siklon toz ayırma gibi pek çok özellikleri ile diğer süpürge modelleri arasından rahatlıkla ayrılmaktadır. Bu özellikleri sayesinden diğer  Dreame elektrikli süpürgeler ürün gamının temel göstergelerinde en güçlü performansı göstermektedir. 

Bazı  optimizasyonlar açısından diğer süpürgelerden ayrılmakta olan Xiaomi Dreame V11 ‘nin diğer süpürgelerden ayrıldığı özellikler şu şekildedir:  vites değiştirme modu, başlatma / durdurma değiştirme, düğme, görselleştirme, sürekli çalışma modu, toz ayırma sistemi, filtre elemanı, motor hızı, motorun dinamik dengelenmesi, motorun karbon fiber takviyesi, emiş gücü, vakum emme kuvveti, motor ağırlığı, pil takımı, pil ömrü “Süper güçlü”, “sürekli çalışma” modunda pil ömrü, filtre ömrü hakkında hatırlatma, bakım hatırlatma, hata hatırlatma, aksesuarların bağlantı gücü, MOS kaybı, elektronik fren, zemin fırçası algılama, şeffaf toz haznesi kapağı, çok parlak metal kaplama, zemin fırçası kaplaması, düz emme başlığının kaplanması, fırçanın kaplanması, akarları gidermek için fırçanın kaplanması, metalden yapılmış uzatma hortumunun ve bağlantı borusunun kaplaması. Bu özellikleri onu pek çok süpürge kullanıcının gözünde ilk sıraya koymasına neden olan özellikleridir.

0.5 L çöp kutusu kapasitesi ile de oldukça fazla tozu ve kiri barındırabilmektedir.  4 saatlik şarj süresi ile uzun bir çalışma sağlamaktadır. 1x uzatma hortumu ile geniş  ve büyük evlerin de tercihleri arasındadır.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/dreame-v11-dikey-supurge

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?