logo

15 Kasım 2018

Türkücü Yusuf Harputlu mağazada iki kadın çalışanı

Türkücü Yusuf Harputlu, eşiyle gittiği mağazada iki kadın çalışanla tartıştı. İddialara göre ‘Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?’ diye bağıran türkücü, iki kadını darp edip cep telefonlarını kırdı.

Türkücü Yusuf Harputlu, geçtiğimiz günlerde çıkan tartışma sonrası mağazada çalışan Emine Y. ve Kader Y. adlı iki kadını darp etti. Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre, olay, 1 Ekim günü meydana geldi. Harputlu, Azeri asıllı eşi Befrin Harputlu’yla birlikte Alibeyköy’deki İsfanbul Alışveriş Merkezi’ne gitti. AVM içerisindeki bir giyim mağazasına giren Harputlu’nun eşi, mağazada bir pantolon beğendi. İddiaya göre, Befrin Harputlu’nun beğendiği pantolonun siyah rengi yoktu. Harputlu mağaza çalışanlıyla bu olay nedeniyle tartışmaya başladı. Ünlü türkücü, “Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Ben Yusuf Harputlu’yum” diye bağırıp hakaret içerikli sözler söyleyerek mağaza çalışanı iki kadını yumruklamaya başladı. Harputlu, çalışanları darp ettikten sonra mağazadaki kıyafetleri ve stantları dağıtıp eşyaları kırdı. Çalışanların da cep telefonlarını duvara fırlattı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

AVM güvenliğinin olaya müdahalesinin ardından iki çalışan hastaneye götürüldü. İki kadın çalışan, başvurdukları devlet hastanesinde tedavi altına alındıktan sonra darp raporuyla birlikte Alibeyköy Polis Merkezi’ne başvurarak Harputlu’dan şikayetçi oldu. Çalışanların ihbarı sonrası Harputlu hakkında soruşturma başlatıldı.(cumhuriyet.com.tr)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?