logo


26 Kasım 2017

Türkan Şoray: Bu sevgi aldığım ilaçlar daha etkili

Türk Sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, uzun bir aradan sonra ilk kez sevenleriyle buluştu.

Üsküdar’da gerçekleşen etkinlikte efsane isim gördüğü yoğun ilgi karşısında gözyaşlarını tutamadı. Şoray “Bu sevgi, aldığım ilaçlardan bin kat daha etkili geldi, buradan uçarak gideceğim. O kadar çok mutluyum ki, iyi ki varsınız” dedi.

Üsküdar Belediyesinin düzenlediği, Pelin Çift’in sunuculuğunu üstlendiği Yeşilçam Söyleşileri kapsamında Türkan Şoray, sahneye gelir gelmez, salonu tıklım tıklım dolduran sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışladı.

Pelin Çift’in sorularına tüm içtenliğiyle cevap veren Türkan Şoray’ı izlemeye gelenler arasında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de vardı. Şoray’ın “”Benim için bugün o kadar güzel bir gün ki bunu tüm kalbimle söylüyorum. Sevilmek her şeyin üstünde benim için. Şöhret, hiçbir zaman benim için önemli olmadı, önemli olan bu saatte buraya gelen bu kalabalık. Hayatta beni yaşama bağlayan en büyük önceliğim sinema oldu. Mesleğime hala çok aşığım” sözleri dikkat çekti.

Başkan Türkmen, program sonunda Türkan Şoray’a Osmanlı’da sarayın sultanlarını simgeleyen bir maket hediye etti. Şoray, etkinliğin sonunda sevenlerini arkasına alarak özçekim yaptı.(Hürriyet)

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?