logo

25 Ekim 2017

Trump’a Rusya bayrağı şoku!

ABD Başkanı Donald Trump, Kongre binasında bir eylemci tarafından Rusya bayrağı fırlatılarak protesto edildi.

Seçildiği günden bugüne kadar Rusya ile ilgili problemlerle uğraşan ve Rusya’nın gölgesinde kalan ABD Başkanı Donald Trump, Kongre binasında protestocuların hedefi oldu.

Rusya Bayrağı fırlatıldığı sırada Donald Trump, Cumhuriyetçilerle toplantıya gitmekteydi. Protesto anında Trump’ın yanında Senato Çoğunluk Lider Mitch McConnell bulunuyordu.

EYLEMCİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Donald Trump’a Rusya Bayrağı fırlatan eylemcinin adının Ryan Clayton olduğu öğrenildi. Clayton ABD Başkanı Trump’ı gördüğü an birçok kez ‘Trump İhanettir’ sloganları attı ve elindeki Rusya Bayraklarını Donald Trump’ın üzerine fırlattı.

Olay kameralar tarafından an be an kaydedilirken ABD Başkanı Donald Trump’ın herhangi bir tepki göstermemesi gözlerden kaçmadı.

Clayton’ın protesto sırasında “Neden ihanetten bahsetmen gerekirken vergi kesintilerinden bahsediyorsun? Neden Kongre ihaneti konuşması gerekirken vergi kesintilerini konuşuyor? Bu Başkan, seçimleri çarpıtmak için Rus hükümetinin ajanlarıyla birlik oldu” dediği duyuldu.

ABD Başkanı Donald Trump’a Rusya bayrağı fırlatan protestocu Clayton’ın ‘Amerikalılar Harekete Geçiyor’ adlı organizsyon üyesi olduğu öğrenildi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?