logo

29 Eylül 2020

Tektaş Pırlantasından Asla Vazgeçemeyeceksiniz

Bakırel Kuyumculuk ailesine mensubuz. 1982 yılında girdiğimiz kuyumculuk sektöründe yılları devirdik. Bu süreçte edindiğimiz tecrübeyi, ata mesleğimizle birleştirerek harika ürünler ortaya çıkardık. Müşterilerimiz, bizlerin misafiridir. Onlara en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız gelip şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Tavşan kanı çayımızdan sizlere ikram ederiz. Bu esnada istediğiniz ürüne bakabilir, fiyat bilgisi ve işçiliği hakkında sohbet edebiliriz.

Büyüleyici Tektaş Fırsatları

Toplumun her kesiminden vatandaşımız ürünlerimizden istifade edebilir. Özellikle tektaş türevi ürünlerimiz hem dokuları hem fiyatlarıyla trend olmayı başarmışlardır. Efsunlu görünüşü, mükemmel işçiliği, her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla tektaşlarımız sizleri bekliyor.

Her özel gününüzde sizlerin destekçisiyiz. Hayatınızı paylaştığınız eşinizin doğum gününde ona böyle bir hediye vermek istemez misiniz? Ona ne kadar değerli ve harika olduğunu ispatlamak istemez misiniz? Cevabınız evetse, doğru yerdesiniz. Jewelous Pırlanta, yılların birikimi ile sizlere her koşulda yardımcı olur.

Tektaş mucizesine tanıklık edebileceğiniz yüzükler, kolyeler, küpeler ve daha birçok ürün sizler için üretiliyor. Sizlerin mutluluğu için tasarlamaya, fikir üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz.

Fırsatlar ve Kampanyalar

İstanbul’da oturmuyorsanız üzülmenize gerek yok. Jewelous Pırlanta, nadide ülkemizin her yerine hizmet götürmeye devam ediyor. Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine, kısacası neresinde ikamet ediyorsanız biz oraya geliyoruz. Arzu ettiğiniz, sevgilinize çok yakışacağını düşündüğünüz, annenize hediye etmek istediğiniz tektaş küpe, yüzük, kolye gibi alışverişlerinizi web adresimiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 https://www.jewelouspirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzukler/  adresine tıklamanız yeterli. Siz beğenin, biz adresinize şipşak gönderelim. Hafta içi saat öğleden sonra 3’e kadar yapacağınız her türlü alışveriş anında hazırlanır. Kargoya en kısa sürede çıkarılır.

Pırlanta tektaşlarınızla sizi hemen buluşturmak isteriz. Yol, kargo, vb. işlemleri için ekstra para ödemezsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?