logo

19 Ağustos 2017

Tarkan’ın Babasının Fotoğrafı İlk Kez Ortaya Çıktı

Tarkan’ın babasının fotoğrafı ilk kez yıllar sonra ortaya çıktı sosyal medyada büyük beğeni topladı. Tarkan’ın babası ile karşılaştırıldığı fotoğrafa yüzlerce yorum geldi. Ünlü şarkıcı Tarkan’ın babası yıllar önce hayatını kaybederken şu ana kadar fotoğrafı basında hiç yer almamıştı. Tarkan yeni albümü “10” ile yıla damgasını vururken şimdi de babasının fotoğrafınn ortaya çıkmasıyla adından söz ettirdi. Ünlü şarkıcının babasına olan benzerliği bir çok kişinin gözünden kaçmazken sosyal medyada yapılan yorumlarda; “Tarkan babasının oğluymuş” denildi.

TARKAN’IN BABASININ FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Tarkan’ın yıllar önce kaybettiği babası Ali Tevetoğlu’nun fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı.Hürriyet Haber19 Ağustos 2017 – 08:23:00İşte Tarkan’ın babası… Fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı. Sabah Gazetesi’nden Özlem Avcı’nın haberine göre, yeni albümü ’10’ ile müzik dünyasında fırtına gibi esen Megastar Tarkan, şu sıralar eşi Pınar Tevetoğlu ile gözlerden uzak bir tatil yapıyor. Eylül’de vereceği konserler öncesinde ailesiyle baş başa tatil yapan Tarkan’ın yıllar önce erken yaşta kaybettiği babasının fotoğrafı, ilk kez hayranları tarafından paylaşıldı. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Tarkan’ın babası Ali Tevetoğlu ile olan benzerliği dikkat çekiyor.

TARKAN’IN AİLESİ

Tarkan’ın ailesi ile çok az gündeme gelirken ünlü şarkıcının babası Ali Tevetoğlu uzun yıllar önce hayatını kaybetmişti. Tarkan’ın annesi 1999 yılındaÜçüncü kez dünya evine girmişti. Neşe Tevetoğlu daha önce bir akrabasıyla evlenmiş, bu evliliğinden üç çocuğu olmuştu. Ardından ikinci evliliğini Tarkan’ın babası Ali Tevetoğlu ile yapan Neşe Hanım, bu evlilikten de üç çocuk dünyaya getirmişti.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?