logo

07 Kasım 2018

Tanem Sivar ölen köpeği Django’yu unutmadı

Sunucu Tanem Sivar sosyal medya hesabından geçen yıl öldürülen köpeği Django ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına son derece duygusal satırlar yazdı.

Komşusu tarafından öldürülen köpeklerinin acısını yüreğinde taşıyan Sivar, dava süreci hakkında bilgi de verdiği paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“7 Kasım 2017… Tam bir yıl geçti ama aklımdan kalbimden bir saniye bile çıkmıyorsun. Seni çok özlüyoruz güzel gözlü Django’muz! 3. duruşmamız 25 Aralık’da olacak. 300 duruşma daha olsa hiç yorulmayacağız ve asla mücadelemizin peşini bırakmayacağız. Senin için, Pamuk için… Sahipli sahipsiz tüm canlar için. Daha 3,5 yaşındaydın ve oğlumun seninle büyüyeceğini hayal ediyordum. Hayallerimiz elimizden alındı ama diliyorum oğlum bunların hayal olmadığı bir düzende yaşayacak. Bunun için sonuna kadar uğraşacağız. Seni çok ama çok seviyorum. Bize müthiş destek olan, acımızı bilen ya da anlayabilen ve en önemlisi desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz minnettarız. Basına ayrıca teşekkür ediyorum bu konu sayenizde sonunda bir yerlere geldi ve gelebilecek.”(Sözcü)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?