logo

26 Şubat 2018

Survivor’da şok olay! İşte elemeye kalan isimler…

Survivor 2018’de All Star ve Gönüllüler arasında dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. İşte bu hafta eleme potasına kalan o dört isim…

Survivor son bölümde elenme adayları kimler, ada ve dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? soruları yanıt buldu. Ada oyununu Gönüllüler, dokunulmazlık oyununu ise All Star kazandı. Ada konseyinde adı en çok yazılan Gizem ve Birsen birinci ve ikinci aday, bireysel dokunulmazlığı kazanan Melih’in adını verdiği Cumali üçüncü aday, haftanın en iyi performansı Yağmur’un ismini söylediği Ramazan ise dördüncü elenme adayı oldu. Önceki gün Survivor Türkiye-Romanya mücadelesini 10-8 Romanya kazanmıştı. İlerleyen günlerde bu karşılaşmanın rövanşının da yapılacağı son bölümde açıklandı.

En iyi kadınların yarıştığı ada oyununu (Yatak ve baraka) 5-2 Gönüllüler takımı kazandı.

DOKUNULMAZLIK

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı ve elenecek ismin takımını belirleyen dokunulmazlık oyunu 10-8 All Star takımının oldu.

Gönüllüler’in kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlığı ise Melih aldı.

ELENME ADAYLARI

Ada konseyinde adı en çok yazılan Gizem ve Birsen birinci ve ikinci aday, bireysel dokunulmazlığı kazanan Melih’in adını verdiği Cumali üçüncü aday, haftanın en iyi performansı Yağmur’un ismini söylediği Ramazan ise dördüncü elenme adayı oldu.

Not: Sakatlığı bulunan Hakan ile Survivor’a bu hafta katılan Emir ve İpek’in isimleri kural gereği söylenemedi veya yazılamadı.(Gazetevatan)

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?