logo

07 Haziran 2019

Survivor’da sakatlanınca gözyaşlarına boğuldu!

Survivor son bölümü ödül ve erzak oyunları ile nefesleri kesti. Dört aydır adada mücadele veren yarışmacılar son oyunlarda ödülleri kazanmak için tüm güçlerini harcıyor. Survivor’da korkutan sakatlıklardan birini de Sude yaşadı ancak yarışa devam etti. Gözyaşlarına boğulan yarışmacıyı arkadaşları teselli etti. Kıyasıya mücadeleye sahne olan ödül oyunu izleyenlerin nefesini kesti

Survivor’da mücadele devam ederken, her geçen hafta heyecan artarak devam ediyor. Kazanan takımın ödülün de sahibi olacağı yarışma kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Geçtiğimiz hafta elemede yarışmacıları olan Büşra’yı kaybeden Beyaz takım güçlendikleri iddiasını devam ettirirken,bugün oynanan iki oyununda da fırtına gibi estiler. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

SURVİVOR ERZAK OYUNU

Murat Ceylan: Yağmurlu günlerin ardından kavurucu sıkcaklar başladı. Böyle dönemlerde erzaklar daha önemli bir hal oluyor.

Seda: Çok fazla erzak oyunu kaybettik. Üç gün yerine beş gün idare edebiliriz çünkü midemiz küçüldü. Bugün kazanmak için geldi. Artık daha güçlü olduğumuzu düşünüyoruz.

Okay: Ateş başında bişiler pişirim yemeyi özledik. Uzun zaman oldu kazanmayalı umarım bugün kazanırız.

Sude: Erzak oyunu çok önemli. Hala pirincimiz var ancak erzak ödülü oyunlara rahat çıkmamızı sağlıyor çünkü kaybetsek bile B planımız olduğunu biliyoruz. Bugün de kazanmak istiyoruz.

Survivor erzak ödülünü kazanan takım Beyaz takım oldu.

Beyaz takım: 10 – Siyah takım: 7

SUDE SAKATLIĞA RAĞMEN OYUNA DEVAM ETTİ

Survivor erzak oyunu sırasında Seda ile yarışan Sude bacağını demire çarparak sakatlandı. Doktor müdahalesi sonrasında oyuna devam etmek isteyen Sude oyunu kaybederek puanı Seda’ya kaptırdı. Ağrılarından dolayı gözyaşlarına boğulan yarışmacıyı arkadaşları teselli etti.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU

Murat Ceylan: Yeni bir ödül oyununa hoş geldiniz. Bugün kazanan takım tıka basa doyacak.

Sude: Bugün hem benim takımımın moral motivasyonu çok yüksek. Çok ödül oyunu kazanıyoruz ama yine de bir gün tok, bir gün aç kalıyoruz. Bugün de kazanmak istiyoruz.

Bora: Her şey yolunda. Rakibimiz doğru eksildiğin bize kötü günler yaşattı. Bizde doğru şekilde eksildiğimiz düşünüyoruz umarım biz de onlara kötü günler yaşatma imkanı buluruz.

Survivor ödül oyunun Beyaz takım kazandı.

Beyaz takım: 10 – Siyah takım: 5

(Sözcü)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?