logo

11 Şubat 2018

Survivor 2018 All Star başladı

‘Survivor All Star’ın ilk bölüm tanıtımında büyük bir sürpriz yaşanıyor. Acun Ilıcalı, All Star takımından bir ismin gönüller takımına geçeceğini duyurdu. Survivor 2018 All Star yarışmacıları ilk mücadelede ada için yarışıyor

TV8’de yayınlanan ‘Survivor All Star’ın ilk bölüm tanıtımında büyük bir sürpriz yaşandı. Acun Ilıcalı, All Star takımından bir ismin gönüller takımına geçeceğini duyurdu. Mücadeleler başlamadan önce Ilıcalı, Gönüllüler takımına geçen ismin Hakan Hatipoğlu olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı gerekçe olarak ‘Hakan All Star’da olursa belli problemlerin erken başlayacağını düşündük. O yüzden Hakan’ı Gönüllüler takımına alacağız’ dedi.

İYİ ADA – KÖTÜ ADA

Ilıcalı aynı zamanda ilk mücadelenin ada için yapılacağını belirtti. All Star ve Gönüllüler takımı iyi ada ve kötü ada için yarışacak.

KENDİ İSTEĞİYLE Mİ GÖNÜLLÜLERE GEÇTİ?

TV8 ekranlarının heyecanlı yarışması Survivor, yeni sezonuna dün akşam başladı. Acun Ilıcalı, yarışma esnasında hiçbir oylama yapmadan Hakan’ı All Star kadrosundan alıp gönüllüler takımına gönderdi.

DAHA UZUN KALMAK İÇİN GÖNÜLLÜLER ADASINA MI GİTTİ?

Hakan bir anda gönderilince AllStar ekibi Hakan’ın kendi isteğiyle gönüllüler adasına gittiğini, orada olursa Survivor’da daha uzun kalacağını iddia etti. Bu iddialar üzerine Hakan’ın kendi isteğiyle gidip gitmediği merak konu oldu.

ADAYA BÖYLE ADIM ATTILAR

Survivor 2018 yarışmacıları uzun bir yolcuğun ardından Dominik Cumhuriyeti’ne böyle ayak bastılar;(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?