logo

05 Nisan 2018

Sosyete panikte: Elinde fotoğraflarımız var!

Eşinden habersiz “Yatırım yapacağım’ diyerek 20 milyon lira toplayan ünlüler dünyasının dekorasyoncusu Ülkem Güçsav, eve haciz gelince 15 yıllık eşi Süha Güçsav’dan tek celsede boşanmak zorunda kalmış, borçlarını ödemeyip ABD’ye kaçtığı iddia edilmişti. Ülkem Güçsav, şimdi de “Elindeki fotoğraflar, sosyeteyi tedirgin ediyor” iddiası ile gündemde…

Habertürk yazarı Esin Övet’in, “Kadınlar, Ülkem’in Elindeki Fotoğraflar Nedeniyle Panikte” başlıklı yazısı şöyle:

“Çiftlik Bank’ın tosununu hâlâ konuşurken magazin ve sosyete dünyası da başka bir şok içinde. İki sene önce bir gecede sır olan Indhira ve Adnan Taşpınar’ın şoku geçmemişken şimdi herkes, ‘Ah biz nasıl kandık, nasıl inandık’ diye Ülkem Güçsav’ı konuşuyor.

Ünlü isimlerle yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, pahalı kıyafetler giyen, pahalı hediyeler alan, ünlülerin evlerine, hatta yatak odalarına kadar giren Ülkem Güçsav kadınların dilinde. Kadınlar arasında büyük şok etkisi yaratmış durumda.

Hanımlar Ülkem’le geçirdikleri zamanları ve konuştukları anları yeniden tartıp biçiyor, bir delil bulmaya çalışıyor ve ‘Biz nerede hata yaptık’ diyorlar.

Şimdi elektrikçisi, marangozu, dolapçısı Ülkem Hanım’ın peşinde, ama sosyetik hanımların başka bir derdi var. O da Ülkem’in elindeki fotoğraflar. Çünkü hanımlar, ‘Bizim fotoğraflarımız var elinde. Çakma çanta alırken tüm görüntülerimiz onun elinde. Bunları bir gün servis yapacak mutlaka’ diye korkuyor.

Komik ama gerçek. Kimi parasını kurtarmaya çalışıyor, kimi de itibarını. Malum sosyetik hanımlar pahalı çantalarla bol bol poz veriyorlar ama çoğu gerçek değil. E haliyle bunun da ortaya çıkmasını istemiyorlar.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?