logo

26 Ağustos 2017

Sertab Erener Konseri Protokole Kızınca Terketti

Ünlü sanatçı Sertab Erener konserini protokole kızınca terketti. Dün gece Çatalca Erguvan Fetivali’nde sahneye çıkan Sertab Erener konseri protokol ile yaşadığı gerginlik sonrası terk etti. Ünlü sanatçı konserini izlemeye gelenlerin sahneye çok uzak kaldığını ve protokol bölümünün açılarak seyircilerin bu bölüme alınmasını istedi. Güvenlik gerekçesiyle bu istek gerçekleşmeyince Sertab Erener konseri yarıda keserek sahneden indi. Ünlü şarkıcının konserini yarım bırakmasından protokolü sorumlu tutan seyirciler yetkililere tepki gösterdi.

SERTAB ERENER KONSERİ YARIDA KESTİ!

Çatalca Erguvan Festivali’nde dün gece sahne alan şarkıcı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahneye davet etti. Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen festivalde sahne alan Sertab Erener, büyük sevgi gösterisi ile karşılandı. Sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki gösteren Erener, hayranlarını protokol alanına davet etti. Çatalca Belediyesi yetkilileri ise güvenlik gerekçesiyle seyircilerin protokol için ayrılan bölüme girmesine izin vermedi. Bunun üzerine Sertab Erener sahneyi terk ederken, seyirciler de belediye yetkililerinin bu tutumunu yuhalayarak tepki gösterdi.

SERTAB ERENER SEYİRCİLERİ SAHNEYE DAVET ETTİ

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, Belediye Başkanına sinirlendi, seyircileri sahneye davet etti. Bir süre sonra tekrar sahneye çıkan Sertab Erener, hayranlarını bu kez sahneye davet etti. Erener, sevilen şarkılarını sahnede hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?