logo


30 Ekim 2018

Şenol Güneş’ten Şoke Açıklamalar

Rahat ve bol gollü bir galibiyetin ardından yapılan açıklamalar önem kazandı. Takımda yaşanan son gelişmelere ve form durumuna değinen deneyimli teknik adam, önemli açıklamalarda bulundu. “Maça çıkarken hem biz hem de Rizespor çok hırslıydı. Maçın başındaki hırs oyunda devam etti. Rizespor da arzuluydu. Ancak bazen bu arzu, akıl ikinci plana düşünce hata da olabilir.” Bu sözlerle oyun anlayışından yakından söz edildi. “Rakip eksildi ve biz de gol bulunca avantaj bize geçti. Bizim için bu maçta 3 puan almak önemliydi. Oyun olarak da daha iyi oynayıp, olumsuz olan taraftar-oyuncu ilişkisinde mesafe almak istiyorduk.”. gelen galibiyet ise bu anlamda etkili oldu.

Maç Boyunca Kırılmalar Yaşandı

Yılların tecrübesi ile konuşan usta teknik adam son derece önemli açıklamalarını devam ettirdi. Kazanılan gollü mücadelenin ardından söyledikleri de bir o kadar önemli oldu. https://giris.betitbet.net sayesinde hiçbir anı kaçırmamış olacaksınız. “Sayısal fazlalıkta ileriye oynamadık. Saha zeminini düşünerek oynamak gerekiyordu. Taraftarı üzmek bizim için olumsuz bir durum. Onları üzgün göndermemek önemliydi. Taraftar her takımda semboldür. Aynı zamanda müşteridir ve sen iyi oynarsan her maçta müşterin çok olur”. Sözleri de oynanan iyi oyuna gönderme oldu. “Rakip de eksik kaldığı için uzun top atmak istiyorduk. Oğuzhan da hücuma dönük top kullandı. Gökhan Töre iyi başlamıştı ama sakatlık sonrasında toparlayamadı.” Sözleri ile cümlelerini sürdürdü.

Protestolar Hakkında Kritik Sözler

Çok kritik bir haftada alınan 3 puan, altın değerinde öneme sahip. Bir taraftan bu konu hakkında kritik açıklamalarda bulunan teknik adamdan bir diğer konuda da önemli açıklamalar geldi. “Protestolar hakkında da konuşan tecrübeli teknik adam, “Hiçbir oyuncuya tepki göstermek doğru değil. Biz bir aileyiz ve sorunları çözmezsek, bizi dışarıdan parçalama duygusunun önünü açarız. Sonuçların düştüğü yerde kaosu yönetemez hale gelirsiniz.” Sözü ile protestolara da değinmiş oldu. Aynı zamanda taraftara da açık dille mesajını göndermiş oldu. Betitbet sayesinde gelecek maçlar hakkında da detaylı birçok bilgiye anında ulaşabileceksiniz. Futbol severler bu heyecanı kaçırmamalı.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?