logo


18 Mart 2019

Selen Görgüzel, tacizi yıllar sonra açıkladı

Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel katıldığı canlı yayında, yıllar önce başına gelen taciz olayını anlattı. Görgüzel, kimsenin kendisine sahip çıkmadığını dile getirdi.

Yapımcı ve yönetmen Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, yıllar önce yapımcısı tarafından sette yaşadığı tacizi anlatarak kendisine o dönemde sahip çıkılmadığını söyledi.

Canlı yayında yıllar önce yaşadığı tacizi anlatan Selen Görgüzel, şöyle konuştu: “O dönem bana çok fazla sahip çıkılmıyor. Ben o dönemde işime küstüm lanet olsun dedim. Hem basına çok üzüldüm hem sektöre üzüldüm. O yapımcı şu an ne yapıyor bilmiyorum.

Şehir dışında çalışıyorduk. Ondan daha rahat bir arada olurdu insanlar. Saçım konusunda bir renk değişimi vardı ‘görüntülerle alakalı seninle konuşmamız lazım’ dedi bende ‘abi yarın set var’ dedim. Sonra orada kendimi savunmak zorunda kaldım. O savunma benim işimi sekteye uğrattı. Ben seti bırakınca kovduk dediler. O kişi sonra adalet önünde hesabını verdi.

Mahkemede ceza verildi ama caydırıcı bir şey değildi. O dönem benim yaşadığım zorluğu bir ben bir de Allah bilir. Bu sebepten dolayı işime küstüm. Herkes bunun bedelini ödesin ve hareketlerine dikkat etsin.(acunn.com)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?