logo

24 Mayıs 2018

Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök Albayrak’a ihanet şoku!

Esra Erol’un programında stüdyo şefliği yapan, Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök Albayrak, 7 yıldır evli olduğu Emrah Albayrak’tan tek celsede boşandı. Boşanmanın nedeninin ihanet olduğu iddia edildi.

Posta’da yer alan habere göre; ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” programında stüdyo şefi olan Eda Gök Albayrak, yine Erol’un orkestra şefliğini yapan eşi Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradı.

Eda Gök Albayrak, kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal’la aldattığını öne sürdüğü eşinden tek celsede boşandı.

Eda Gök Albayrak’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:
“Eşim Emrah Albayrak ile 7 yıldır devam eden evliliğimizi, maalesef üçüncü kişi sebebiyle sonladırmış bulunmaktayız. Doktor Murat Ünsal ile evli ve iki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal, hem çok yakın arkadaşım hem de ailecek görüştüğümüz biridir. Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir. Uzun süredir devam eden bu ihanet, yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur. Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir. Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi. İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin. Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim.”

Esra Erol’dan Eda Gök’e destek: Bunu da atlatırız Allah’ın izniyle…

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?