logo

01 Temmuz 2020

Safir Yüzük

Safir doğada bulunan ve rengi ile hayranlık oluşturan özel bir taştır. Sadakat ve bağlığının taşı olarak bilinen safir her zaman kadınların gözdesi olan özel ürünlerdendir. Özellikle yüzük tasarımlarında farklı modeleler ile dikkat çeken bu taş ile kadınların naif elleri çok daha güzel görünmektedir. Safir yüzük kadınların gücünün simgesi gibidir.

Evlenme teklifleri ve nişan törenleri için özellikle tercih edebileceğiniz bu yüzükler ile sevdiğiniz kadının ayaklarını yerden keseceksiniz. Farklı tasarımları ile ince zevklerinizi kolaylıkla yansıtabileceğiniz bu yüzükler ile yaşayacağınız tüm özel anları çok daha anlamlı kılabilirsiniz.

Safir Yüzük Büyüsü

Safir doğal bir taş olması nedeni ile parmağınızda olduğu her andan pozitif enerji vermektedir. Safir yüzük modellerinde elmas, pırlanta ve altın sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca safirin farklı kesimler ile harika bir görünüme kavuştuğu yüzükleri hiç çıkartmak istemeyeceksiniz. Oval, damla ve baget kesimleri ile tasarımlarda kendini gösteren safir adeta büyüleyici güzelliktedir. Tasarımlarda elmas, pırlanta ve safir farklı büyüklük seçenekleri ile beğenilere sunulmaktadır. Onlarca modele hemen ulaşmak için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-safir-yuzuk  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?