logo

27 Eylül 2019

QCY ( Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık)

Mikrofonlu Bluetooth kulaklık konusunda birçok marka bulunmasına karşı diğer markalara göre çok iyi yönleri bulunan QCYkulaklıklar çok tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle fiyat konusunda diğer markalara göre çok daha uygun olan bu marka çok tercih edilmektedir. İlk çıktığı zamanlarda fiyatının diğer markalara göre uygun olması ile müşterilerin dikkatini çeken bu marka deneyen müşteriler tarafından da çok beğenilmiştir.  Telefonlar ile çok kısa süre içerisinde eşleşme özelliği bulunan bu kulaklıklar son zamanlar çok tercih edilir olmuştur. Kolay eşleşme özelliği ile birlikte kolay şarj edilme özelliği bulunması ile dikkat çekmektedir. 

QCY Özellikleri

QCY marka kulaklıklar diğer marka kulaklıklara göre birçok özelliğe sahiptir. Kolay eşleşmesi, kullanılmadığı zaman kendini durdurması ile şarj kapasiteni artırmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra birçok özelliği bulunmaktadır. 20-20000Hz frekans aralığı bulunmaktadır. 45 mAh batarya özelliğine sahiptir. 3 saate kadar konuşma süresi kapasitesi bulunmaktadır. Konuşma süresine ek olarak 2 saat müzik dinleme süresi vardır.  Bekleme süresi 70 saat olan bu kulaklıkların en iyi özellikleri arasında bekleme süresi bulunmaktadır. 1.5 saatte şarj olabilen bu kulaklıklar acil kullanımlara da uygun olmaktadır. Ses kalitesi oldukça iyi olan bu kulaklıklar aynı zamanda mikrofon donanımı olarakta çok kalitelidir.

Tasarım açısından da oldukça şık olan bu kulaklıklar 2 farklı renk seçeneği ile de her cinsiyete uygun olarak kullanılabilmektedir. Farklı marka telefonlara uygun olmasıyla da müşterilerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Kolay eşleşme özelliği de bu kulaklıkların en dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

QCY Kulaklık Fiyatları

Benzeri özelliklere sahip kulaklıklara göre çok daha uygun fiyata bulunabilen QCY kulaklıklar fiyat konusuyla müşterilerin dikkatini çekmektedir. Bluetooth kulakların son zamanlarda çok popüler olmasıyla birlikte fiyatlarının da oldukça fazla olması müşterilerin en sıkıntı çektiği konu oldu. Bu marka kulaklıklar özellikle internet üzerinde çok daha uygun fiyata alıcı bulabiliyor. Müşteriler tarafından fiyatının uygun olmasıyla dikkat çeken bu marka deneyen kişiler tarafından fiyatına göre oldukça beğenilmiştir.  QCY marka kulaklıklar hakkında detaylı bilgi almak, fiyat almak için https://www.incehesap.com/qcy/  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?