logo

17 Ağustos 2019

Prenses Diana ile Prens Charles hakkında bir gerçek daha günyüzüne çıktı

Prenses Diana ile Prens Charles hakkında bir gerçek daha günyüzüne çıktı. Kraliyet uzmanı Ingred Seward; Charles’ın Diana’ya yaptığı evlenme teklifini anlattı.

Kraliyet uzmanı olarak tanımlanan Ingred Seward, Channel 5 adlı TV kanalında bir programda Prens Charles’ın Prenses Diana’ya nasıl evlenme teklif ettiğinden bahsetti. Seward’ın verdiği bilgiye göre; O dönemde dünyanın en gözde bekarı olan Prens Charles’ın Lady Diana Spencer’a yaptığı evlenme teklifi sanıldığı kadar romantik değildi.

Evlilik teklif etme hikayesini anlatan Seward şunları aktardı: “Prens Charles, Diana’ya evlenmek teklif ettiğinde sadece 12 kez görüşmüşlerdi”

“Bir gün Diana Spencer, Prens’in daveti üzerine Windsor Şatosu’na gitti. O gün Prens Charles, Diana Spencer’ı şatonun fidanlığına götürdü ve orada evlenme teklif etti.” Seward’ın iddiasına göre Diana Spencer da bu teklif karşısında şaşkına döndü, sinirleri bozuldu ve gülme krizine girdi.

Kraliyet biyografi yazarı Christopher Wilson da bu evlilik teklifi hakkında “Sevdiğine evlenme teklif eden birçok kişinin yaptığı gibi Diana’yı kollarına almadı, ona sarılmadı” diye görüşünü bildirdi. Prenses Diana ile Prens Charles 1981 yılında tüm dünyada milyonlarca kişinin meraklı bakışları önünde evlenmişti.(Cumhuriyet)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?