logo

02 Haziran 2018

Otes Otomotiv Arıza Tespit Cihazları

Genellikle Arıza Tespit Cihazı her marka ve model araçlar için birbirinden farklı olduğu gibi bazı arıza tespit cihazları birçok marka ve model araç için uygundur. Sizler de istediğiniz arıza tespit cihazı için Otes Otomotiv Diagnostik Bilişim Sistemlerine ulaşabilirsiniz.

Yetkili servislerin kullandığı arıza tespit cihazlarına artık sizler de sahip olabilirsiniz. Aracınızın marka ve modeline göre çeşitli cihazlardan ihtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Mevcut arıza tespit cihazınız isteklerinizi karşılamıyor veya bozulduysa hiç sorun değil. Son model cihazlar, yazılımlar artık bir telefon uzağınızda.

Arıza Tespit Cihazı Tamiri

Bozulan Arıza Tespit Cihazlarınız artık çöp değil. Otes Otomotiv Diagnostik Bilişim Sistemleri güvencesiyle arızalı cihazlarınız artık tamir edilebilir. Yaşadığınız sorunu Otes Otomotiv Diagnostik Bilişim Sistemleri ekiplerine ilettiğiniz zaman cihazın problemini ve çözümünü sizlere anlatacaklar.

Otes Otomotiv’den almış olduğunuz arıza tespit cihazlarının tam 1 YIL GARANTİSİ VARDIR!

Piyasada bulunan ömrü kısa, kalitesiz sizleri yanıltan cihazlar size ve işletmenize zarar verecektir.

Uzaktan program kurulum hizmeti!

Otes Otomotiv sizlere temin ettiği programları uzaktan bilgisayarlarınıza bağlanarak yüklüyor ve böylelikle zamandan tasarruf edip daha çok müşteriyle ilgilenmenizi sağlıyorlar.

Siz de Otes Otomotiv Arıza Tespit Cihazları ayrıcalığından yararlanmak istiyorsanız firma yetkilileri ile  iletişime geçebilir 0(532) 371 17 84 numaralı telefondan Otes Otomotiv Diagnostik Bilişim Sistemlerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli Arıza Tespit Cihazını temin edebileceğiniz adres, Otes Otomotiv Diagnostik Bilişim Sistemleri.

Arıza Tespit Cihazı

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?