logo

19 Ağustos 2017

Ömer Halisdemir’in Babası Eren Bülbül’ün Ailesiyle Buluştu

15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Ömer Halisdemir’in babası geçtiğimiz günlerde PKK’lı teröristler tarafından şehir edilen 15 yaşındakı Eren Bülbül’ün ailesiyle bir araya geldi. 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin en kilit ismi olan Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Trabzon’da Eren Bülbül’ün ailesini ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde PKK’lı teröristlere karşı yapılan operasyonda güvenlik güçlerine yardım ederken şehir edilen Eren Bülbül’ün ailesini ziyaret eden hasan Hüsetin Halisdemir, acılı aileye başsağlığı diledi.

ÖMER HALİSDEMİR’İN BABASI EREN BÜLBÜL’ÜN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

15 Temmuz’da darbeci generali öldürdükten sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, şehit Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara’da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Trabzon’a geldi.

EREN BÜLBÜL’ÜN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Oğlu Soner Halisdemir ile Trabzon’a gelen baba Halisdemir, ilk olarak Trabzon Valisi Yücel Yavuz’u ziyaret etti. Halisdemir, buradan Ortahisar Kaymakamı Numan Hatipoğlu ile geçtiğimiz günlerde Maçka ilçesi kırsalında PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan da eşlik etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?