logo

19 Ağustos 2017

Okan Bayülgen Twitter’da TT Oldu, “Öldüğünü” Sandı

Okan Bayülgen yeni sezonda program sunacağı iddiası ardından Twitter’da TT listesine girdi. Bunun üzerine paylaşım yapan Okan Bayülgen Twiter’da TT olduğumu göründe “öldüğümü sandım” dedi. Uzun yıllar boyunca bir çok başarılı programa imza attıktan sonra, so bir kaç yıl tv programı yapmayan Okan Bayülgen’in yeni sezonda FOX TV’de talk şov programı yapılacağı iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından başarılı programcının bir çok hayranı twitter’da yorum yapınca ünlü isim en çok konuşulanlar arasına girdi. Bu duruma esprili bir dille yaklaşan Okan Bayülgen; “Kendimi TT’de görünce öldüğümü sandım” yorumu yaptı

OKAN BAYÜLGEN TWİTTER’DA TT OLDU, ESPİRİYİ PATLATTI

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, ekranlara döneceğine dair çıkan haberlerin ardından, Twitter Türkiye Trending Topics (TT) listesine girdi. Bunun üzerine Bayülgen, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Okan Bayülgen’in, yeni sezonda FOX TV’de talk şov yapacağı veya bir yarışmanın sunuculuğunu yapacağı iddia edildi. 53 yaşındaki şovmenin sevenlerini heyecanlandıran bu haberin ardından Bayülgen’den ilginç bir açıklama geldi.

Kendine has üslubuyla sosyal medya hesabından paylaşım yapan Okan Bayülgen, “Kendimi TT de görünce öldüm sandım” ifadelerini kullandı. Son dönemde ekranlardan uzak kalan ünlü şovmen, Bodrum’daki sanat kulübüyle ilgileniyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?