logo

26 Kasım 2017

Nursel Ergin’in sözlerine Demet Akalından sert tepki…

Show tv de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın ‘Var Mısın Yok Musun?’ yarışmasıyla tanınan Nursel Ergin, iş adamı Murat Akyer ile önceki akşam evlendi. Nursel Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden oldu

‘Var Mısın Yok Musun’ yarışmasıyla tanınan, yemek programı sunucusu Nursel Ergin, nişanlısı Murat Akyer ile önceki akşam evlendi.

Nursel Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden oldu.

“BİZ DE BUNLARA PRİM VERELİM”

Popçu Demet Akalın Twitter sayfasından isim vermeden şunları yazdı:

“Arkada kanserli bebek bırak. Üstüne evlenirken ‘her şey inat’ de. Yuhhh yuh! Biz de bunlara prim verelim. Televizyona çıksınlar. Bize yazıklar olsun.”

KANSERİ YENEN İŞ ADAMININ OĞLU DEĞİL, İLK EŞİYDİ

Sosyal medya Demet Akalın’ın mesajı Nursel Ergin’e gönderdiğini hemen anladı. Ancak Demet Akalın ‘kanserli bebek’ konusunda yanılmıştı. Çünkü kanseri yenen Murat Akyer’in çocuğu değil, ilk eşiydi.

(İddiaya göre Murat Akyer’in bir önceki eşinden boşanma nedeni Nursel Ergin. Murat Akyer’in eski eşi Kamber Odabaşı tarafından atılan iddia sonrası iş adamı bir basın açıklaması yayınlanmıştı. Yaptığı açıklamada boşanmalarının nedeninin Nursel Ergin olmadığını ve eski eşinin lenfoma tedavisi görüp iyileştikten sonra ayrıldığını söylemişti.)(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?