logo

01 Ağustos 2019

Nurgül Yeşilçay yeni filmi için öyle bir değişti ki, görenler tanıyamadı!

Nurgül Yeşilçay yeni filmi için öyle bir değişti ki, görenler tanıyamadı! Selçuk Aydemir’in, 2015’te çıkan ve uzun süre çok satanlar listesinde yer alan kitabı ‘Mahalleden Arkadaşlar’la aynı ismi taşıyan filminde, bambaşka bir tipe giren Nurgül Yeşilçay, 90’lı yılların mahalledeki teyzelerini hatırlatacak.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Alper Kul’un yer aldığı ‘Mahalleden Arkadaşlar’da Yeşilçay, İlknur karakteriyle güldürecek.

Rolü gereği Anadolu kadını imajına bürünen ünlü oyuncuya, yuvarlak hatlara sahip görünmesi için şişmanlatma aparatları takıldı ve 90’lı yılların modası olan perma saç yapıldı.

Ünlü oyuncu sete her gün iki saat önceden gelerek, saçı tellerle sarılarak perma yapıldı. Yeşilçay, rolüne adapte olmak için ise sete başlamadan 10 gün önce, evinde şişmanlatma aparatlarıyla çalıştı.

Canlandırdığı her rolü fenomen haline getirmeyi başaran Türkiye’nin en başarılı ve sevilen oyuncuları arasında yer alan Nurgül Yeşilçay, yeni filmindeki İlknur karakteriyle komedi izleyicisinin de sevgisini kazanacak.

Selçuk Aydemir’in çocukluk yıllarından esinlendiği ve tabletlerin, akıllı telefonların olmadığı, çocukların ‘çocuk’ olduğu, ‘çocuk gibi’ oynadığı, gerçek arkadaşlığın keşfinin vurgulandığı 90’lı yıllarda geçen ‘Mahalleden Arkadaşlar’, yine komedi filmlerine yeni bir lezzet kazandıracak.(acunn.com)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?