logo

25 Ocak 2018

Nihat Doğan Seda Sayan’ın programına konuk oldu

Seda Sayan, SHOW TV’deki programında türkücü Nihat Doğan’ı ağırlıyor. Gündem yaratan konu ve konuklarıyla magazin gündeminin nabzını tutan Seda Sayan’la yine çok konuşulacak

Türkücü Nihat Doğan, Seda Sayan’a konuk oldu. Açıklamalarıyla gündem yaratan Nihat Doğan’ın yanı sıra programa, yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ile gazeteci Pelin Çini de konuk oldu.,

”YILLARDIR SUSTURDUN BENİ”

Nihat Doğan, Seda Sayan’a esprili bir şekilde, “Yıllardır susturdun beni, bugün konuşmaya geldim. Ne var ne yok hepsi bugün dökülecek.” dedi.

Nihat Doğan, Seda Sayan’a karşı sözlerini şöyle sürdürdü: “Hala aynısın vallahi, ilk gördüğüm gibisin. Sen dondurdun mu ne yaptın kendini? Beni dondurdu. 12 sene önce gördüm dondum, yine dondum, hala çok güzelsin.”

Nihat Doğan ayrıca şunları söyledi: ”Televizyonculuğu bana öğreten Seda Hanım’dır. Aydın insan, sanatçı insan her şeyi taşıyabilmeyi bilmeli. Ayrılığı taşımanın ağırlığı daha fazladır. Ayrılığı taşıyan adam, adam gibi adamdır. Kadınlar hayatın rengidir.”

SEDA SAYAN’DAN 12 YIL SONRA İTİRAF

Seda Sayan’dan da 12 yıl sonra şu itiraf geldi: ”Nihat’la beni yakıştırmayanlar vardı”

SEDA SAYAN’A, NİHAT DOĞAN YORUMU GELMİŞTİ

Seda Sayan’a, Instagram’daki bir takipçisi, ”Programa Nihat Doğan’ı da konuk edin, ortalık yıkılır” yorumunu yazmış, Seda Sayan da takipçisine,”Konuştuk, geliyor” açıklamasını yapmıştı.(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?