logo

02 Şubat 2020

Nemlendirici Nasıl Seçilir

Sağlıklı bir cilt için cildin nem dengesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu nem dengesini vücuda kazandırmak için bazı takviyeler yapmak gerekebilir. Bunun için uygulanacak basit uygulamalar sayesinde sağlıklı, parlak ve pürüzsüz cilde herkes sahip olabilmektedir.

Cildin nem dengesi hormon bozuklukları, stres, sigara, alkol, gebelik gibi dış etkenlerden olabildiği gibi, düzenli bakım yapılmaması yada yanlış uygulamalar sonucunda da bozulabilmektedir. Cilt bakım seti içerisinde bulunan krem, tonik ve jeller sayesinde cildin eksik vitaminleri desteklenerek sağlıklı kusursuz bir cilde dönüştürülebilir. Bunun için Mustela ürünleri ideal bir seçim olacaktır.

İçeriğine Dikkat Edin

Kullanılan ürünlerde ilk olarak ürün içeriğine dikkat etmek gerekmektedir. Ürün içeriğinde paraben, alkol, boya ve sles bulunmaması gerekmektedir. Bazı cilt bakım ürünleri içerisinde bulunan bu içerikler cildi anlık temizlik sağlar fakat cildin görünmeyen alt tabakasında tahrişlere yol açarak daha çok zarar verebilmektedir. Mustela bakım seti içerisinde alkol, paraben, sles ve boya katkı maddeleri bulunmamaktadır. Bu ürünler konusunda https://www.kozmela.com/mustela adresi size yardımcı olacaktır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?