logo

15 Aralık 2022

MYB Tekstil İş Kıyafetlerinde Fark Yaratıyor

MYB Tekstil 22 yıllık tecrübesiyle firmaların iş kıyafetleri üretimi yapıyor. Uzman bir ekip ile çalışan firma her firmanın logosunu özel bir şekilde çalışarak basıma gönderiyor. Basım için kullanılan tüm iş kıyafetleri kaliteden asla ödün vermiyor. Üretim süreci boyunca son teknoloji ürünler kullanılıyor. Üretilen ürünler kalite kontrolden sonra zaman kaybetmeden firmalara teslim ediliyor. Satışa sunulan her ürün fiyat avantajlarıyla müşteriye sunuluyor.

Ürün ya da fiyatlar konusunda bilgi alabilmek için firmanın müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olmak için çalışıyor. Sanayi, atölye, tarım ve daha pek çok sektörün iş kıyafetlerini tasarlıyor ve uygun fiyatlar ile satışa sunuyor. Logoların markalara özel olması yanında ihtiyaçlar doğrultusunda ürünlere cep, fermuar ve ikaz işaretleri eklenebiliyor. MYB Tekstil polar yelek, pantolon, iş kıyafetleri promosyon tişört gibi daha birçok ürün çeşidiyle firmaların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Polar Yelek Hakkında

Polar yelekler iş kıyafetleri arasında oldukça işlevsel olan üründür. Özellikle kış aylarında sıcak tutması ve hafif bir kıyafet olması nedeniyle çok tercih edilir. Firma ürettiği cilde dost, nefes alan özellikteki polar yelek modelleriyle çalışanların sağlığını korumaktadır. Özellikle hareket halinde çalışan kişiler için hareket kolaylığı sağlıyor. Esnek kumaş, ısı yalıtımı, yer kaplamama, suya dayanıklılık gibi birçok faktör polar yeleklerin tercih edilmesinde rol oynamaktadır. Kumaş olarak ağır olmayan polar yelekler buna rağmen soğuk havalarda kurtarıcıdır.

Aşırı ısınmaya neden olamadığı için terletmeyen bir özelliği vardır. Bu özelliğiyle aktif olarak çalışan personelin ilk tercihi polar yelektir. Poların su emmez özelliğiyle yağmurdan korunmuş olur. Yoğun yağışlarda ıslanma meydana gelse dahi kuruması çok hızlıdır. Daha çok sanayi, inşaat, güvenlik ve kargo gibi sektörlerde daha çok tercih edilse de hemen her sektörün tercih ettiği önemli iş kıyafetlerindendir. Fiyatlar yeleğin modeline, logosuna ve verilen sipariş sayısına göre değişir. Firmalar arası polar ürünlerinde fiyat farkı yaşanmasının nedeni kumaş kalitesinden kaynaklanmaktadır. Polar yelek ve promosyon yelek fermuarlı, cepli veya kapüşonlu olup olmaması da fiyatlar üzerinde belirleyici bir unsurdur.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?