logo

30 Ağustos 2018

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak’ın kura sevinci

Şampiyonlar Ligi’nde grup kuralarının çekilmesinin ardından Galatasaray’da yüzler güldü. Gruplar içinde en kolay sayılabilecek D Grubu’na düşen sarı kırmızılı ekibin Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’ın tepkisi ise dikkatlerden kaçmadı.

Monaco’da düzenlenen Şampiyonlar Ligi kura çekimine katılan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, sarı kırmızılı takımın D Grubu’na düşmesinin ardından rahat bir nefes aldı.

Galatasaray’ın grubunun belli olmasının ardından kameraya yansıyan Cengiz ve Albayrak’ın yüzlerinin güldüğü görülürken bu kare sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Sarı kırmızılı taraftarlar da yaptıkları paylaşımlarla D Grubu’nda yer almaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

“DİKKATLİ OLMAMIZ LAZIM”

Öte yandan kura sonrasında açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz şu ifadeleri kullandı;

‘Futbolda güçlü takımlar var, zayıf takımlar var. Zayıf takımlar daha tehlikeli olabiliyor. Büyük bir hüsrana da uğrayabiliriz. Dikkatli olmamız lazım. Transfer konusunda medyada beklentiler çok yükseltiliyor, sonunda beklenti karşılanamayabiliyor. Finansal fair-play açısından sıkıntılarımız var. Buna uyarak hareket etmeliyiz. Bugün yüksek seviyede oyuncuları alabiliriz fakat ileride bizi mali açıdan sıkıntıya sokar. Şu anda teknik kadromuzun istediği ve mali durumumuza uyan oyuncuları araştırıyoruz.”

İşte Galatasaraylı taraftarların sosyal medyadaki tepkileri;

Kaynak:Sözcü/Skor

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?