logo

23 Ağustos 2017

Murat Başoğlu ile Yeğeni Burcu Başoğlu İlişkisinde Yeni Gelişmeler

14 yıllık evli olan sunucu Murat Başoğlu sevgilisi ile teknede öpüştüğü görüntülerin ortaya çıkmasıyla eşini aldattığı iddia edilirken, öpüştüğü kişinin öz yeğeni Burcu Başoğlu olduğu iddia edildi. Murat Başoğlu yeğeni ile öpüştü iddiaları sonrası Türkiye gündemi bu skandala kilitlenirken yeni görüntüler ortaya çıktı. Sunucu Murat Başoğlu sevgilisi olduğu iddia edilen yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile öpüşürken çekilen görüntüler sonrası genç kadın eşi Selçuk Kabadayı’ya boşanma davası açtı. Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu’nun ilişki yaşadığı iddiaları bu gelişmler sonrası güçlenirken ikili herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

MURAT BAŞOĞLU KİMDİR?

Murat Başoğlu son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. 14 yıllık evli sunucu Murat Başoğlu Bodrum’daki teknesinde sarışın bir kadınla öpüşürken görüntülenmişti. Başoğlu’nun teknede öpüşürken görüntülendiği kadının ise öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. 14 yıllık evli sunucu Murat Başoğlu Bodrum’daki teknesinde sarışın bir kadınla öpüşürken görüntülenmesi Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Peki Murat Başoğlu kimdir?

Murat Başoğlu tekne görüntüleriyle Türkiye’nin gündemini sarstı. Gündemi sallayan ihanet olayında yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Murat Başoğlu’nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu netleşti. Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı. Dilekçede çarpıcı iddialar yer alıyor… Peki Murat Başoğlu kimdir?

BURCU BAŞOĞLU KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı Murat Başoğlu, 1968 yılında doğdu.1996 yılında Şebnem Dönmez ile ‘Sabah Şekerleri’ programını sundu ve bu programın ardından birçok projede yer aldı. Çeşitli programlarda sunuculuk yanında oyunculuk ve mankenlik de yaptı. “Benzemez Kimse Sana” programının 3 defa sunuculuk yaptı. 2015 yılında Çilek kokusu adlı dizide Sinan karakterine hayat verdi. 2003 yılında ise Hande Bermek ile dünyaevine giren Murat Başoğlu’nun bu evlilikten Can adında bir oğlu dünyaya geldi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?