logo

07 Temmuz 2019

Mesut Özil bombası!

Geçen sezonun kötü anılarını unutturmak ve dördüncü yıldızı kulübe kazandırmak isteyen Ali Koç, büyük oynuyor. Şampiyonluk için güçlü bir kadro kurmak isteyen F.Bahçe, Mesut Özil transferinde ısrarcı. Başkan’ın bizzat ilgilendiği transferde sponsor arayışı sürüyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kabus gibi geçen bir sezonun ardından Sarı-Lacivertli taraftarların gönlünü almayı çok istiyor. Başkan Koç’un en büyük hayali ise Mesut Özil transferi… Arsenal’in Türk yıldızı için sessiz ve derinden bir çalışma yürüten Fenerbahçe başkanı, yıldız futbolcudan “olur”u aldı. Mesut’un haftalık 350 bin poundluk maaşı transferin önündeki en büyük engel olarak görünüyor. İngiliz ekibinin maaş yükünden kurtulmak için kiralamaya sıcak baktığı Mesut için sponsor arayışı sürüyor.

‘Hasta Fenerbahçeli’

Koç’a yakın kaynaklar yüzyılın transferinde Mesut’un tutumunun kritik rol oynayacağı görüşünde. Fenerbahçe’ye 31 yaşındaki orta saha oyuncusunun F.Bahçe forması giymek istediği ve “kulübümle anlaşırsanız olur” dediği belirtildi. Transfer ihtimali yüzde 1 olan yıldız futbolcunun bugün yüzde 50’lere çıktığı, çok ciddi bir çalışma yürüten Koç’un tüm gücüyle bu transfere yoğunlaştığı aktarıldı. İngiliz basını ise “F.Bahçe Özil’i istiyor ama parası yok” şeklinde bir haber yaparak görüşmeleri doğruladı. (Kaynak: Güneş)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?