logo

09 Haziran 2017

Mersinde Cumhurbaşkanına Hakaret

Anadolu Yakası bölgesi özellikle genç kadınların yaşadığı bölgeler açısında ve bazı konulardaki ilginçlikleri sayesinde yaşanılan olayların en acayip olduğu bölgelerden birisi. Özellikle bölgesi belki de bu bölgeler arasında en garip ve aynı zamanda duygusal tepki verebilen en ilginç bölgelerden birisi. Şuan ki haberimiz genç kadınların bölgeden ayrılması ile ilgili değil, bölgede paylaşılamayan ve çok sevilen bir genç kadın için kavga eden iki tersane çalışanı arkadaşın haberi.
Edindiğimiz bilgilere göre, dün gece geç saatler bölgeye yeni gelen ve yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir , eğlence mekânından yanında bir genç vatandaş ile çıktı. Yolda bir süre ilerledikten sonra evine yeni gitmekte olan başka bir vatandaş, bu yabancı uyruklu kadını gördü. Gördüğü kadının âşık olduğu kadın olduğunu anlayan vatandaş, genç kadının yanına gitti.
Son bilgilere göre, bu güzel kadınına karşı duyduğu aşka karşılık bulamayan vatandaş kavga çıkardı ve sokak ortasında bıçakla iki genç vatandaş kavga etti. Çevre esnafın ayırmasıyla olay büyümeden önlendi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?