logo

20 Ağustos 2017

Meral Akşener’in Yeni Partisinin Genel Merkezi Belli Oldu

MHP’li muhaliflerle birlikte partiden ihraş edilen Meral Akşener yeni parti hazırlıklarına devam ederken, Ekim ayında kurulması beklenen partinin genel merkezi belli oldu. 2019 yılında yapılacak seçimlere girmek için şimdiden hazırlıklara başlayan Meral Akşener’in yeni partisinin Ankara’daki genel merkez binası belirlendi. MHP’li Ümit Özdağ’ın da desteğini alan Meral Akşener MHP’li muhaliflerle birlikte yeni parti hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Yeni partinin yeni genel merkezi ise Ankara Çankaya’da Mustafa Kemal Mahallesi’nde tutuldu.

MERAL AKŞENER’İN YENİ PARTİSİNİN GENEL MERKEZİ TUTULDU

HP’den ihraç edilen Meral Akşener’in yeni kuracağı partinin Ankara’daki genel merkez binası belli oldu. Ümit Özdağ’ın da desteklediği yeni parti için Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi 2120. Cadde üzerinde yer alan boş bir bina kiralandı. Bina içinde çalışmalara da başlanıldığı görüldü. Yeni partinin genel merkez binasının fotoğrafları Akşener’e yakın sosyal medyadaki hesaplardan paylaşıldı. Sosyal medyadaki bazı yorumlarda partinin genel merkezi için seçilen binanın Mustafa Kemal Mahallesi’nde olmasının önemli bir mesaj olduğu da vurgulandı.

MERAL AKŞENER’İN PARTİSİ EKİM AYINDA KURULACAK

Parti kurma çalışmaları ile ilgili soruya yanıt veren Meral Akşener, ‘Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız’ diye konuştu. Mehter marşlarıyla karşılanan Meral Akşener sünnet olan Cevathan Özgürü tebrik etti ve kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen davetlileri kırmadı. Akşener, yeni parti kurma çalışmaları soruları üzerine, “Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız” yanıtını verdi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?