logo

29 Kasım 2018

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama geldi

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu ile ilgili son durum açıklaması geldi. Mehmet Ali Erbil’in kardeşi ve aynı zamanda doktor olan Prof. Dr. Yeşim Erbil, bir magazin programına telefonla bağlanarak son gelişmeleri aktardı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinde düşerek yaralanmış, ünlü şovmenin kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, 26 Ekim’de uyandırıldı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı nüksedince Mehmet Ali Erbil 2 Kasım’da yeniden uyutuldu.

“BİR SÜRE SONRA KONUŞMAYA BAŞLAYABİLİR”

Erbil’in son durumunu doktor kardeşi Yeşim Erbil, şu çarpıcı satırlarla anlattı: “Cihaza bağlı olduğu için konuşacak durumda değil, süreç iyi ilerliyor ancak yoğun bakımda kalma süresi uzarsa eklenecek yeni komplikansyonlar olabilir ancak durum bu şekilde ilerlerse bir süre sonra bizimle konuşmaya başlayabilir. 40 kilo verdiği haberleri yalan. ‘Gırtlağı delik’ denilince, infial uyandırdı herkes çok üzüldü” ifadelerini kullandı.(Sözcü)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?