logo

16 Ağustos 2017

Mehmet Ali Erbil Sağlık Durumu Hayranlarını Korkuttu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil sağlık sorunu yaşayarak hastaneye kaldırıldı. Dün akşam saatlerine hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Maslak Acıbadem hastanesinde tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in ishal şikayeti nedeniyle tedavi gördüğü, tedavisinin ardından doktorları tarafından taburcu edildiği belirtildi. Daha önce de sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil sağlık sorunu nedeniyle hayranlarını korkuttu.

MEHMET ALİ ERBİL SAĞLIK DURUMU

ehmet Ali Erbil dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak Maslak Acıbadem hastanesine kaldırıldı. Tedavisinin ardından taburcu edilen Erbil şu an evinde dinleniyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak Maslak Acıbadem hastanesine kaldırıldı. İshal şikayetiyle hastaneye başvuran ünlü şovmene gıda zehirlenmesi teşhisi kondu.

Mehmet Ali Erbil’in asistanı Perim Hanım ünlü şovmenin evinde dinlendiğini ve sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. Hastaneye kaldırılmasında geçmiş dönemdeki rahatsızlığıyla ilgili bir durum bulunmadığını belirtti.

MEHMET ALİ ERBİL KAÇ YAŞINDA?

60 yaşındaki Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz yıllarda ‘Kaçış Sendromu’ hastalığına yakalanmıştı. Uzun yıllardır televizyon dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek programını tekrar sunmaya başlamasıyla birlikte yoğun bir tempoda çalışmaya başlamıştı. 60 yaşındaki ünlü sunucunun yoğun temposu nedeniyle bazı sağlık sorunları yaşadığı ve bu nedenle tedavi gördüğü belirtiliyordu. Dün akşam yaşanan sağlık sorununun da Mehmet Ali Erbil’in yoğun temposu sonucu oluşmuş olabileceği belirtili.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?