logo

09 Şubat 2022

Loss ile Eğlenceyi Sürekli Hale Getirin

Loss Hotel, bahçeşehir otel fiyatları, uygunluğunun yanında, otel içi veya dışı, ücretsiz servis ve hizmetleri de içermektedir.

Günün akışına kendinizi kaptırmadan önce, zengin içerik ve taze ürünler ile hazırlanan kahvaltı servisinden faydalanabilirsiniz. Loss bahçeşehir butik otel ve odalarda sigara içmeme kuralını, klima ve temiz hava sistemleri ile destekler. Ayrıca her odasında; temizlik kitleri ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak, Loss Hotel, otel geneli, oda ve personel temizliğine önem verir. İçinde bulunduğumuz şartlarda, kendinizi evinizin güvenli ve temiz ortamında hissetmenizi sağlar. Bütün temizlik uygulamalarını, sizlerin rahatı düşünülerek, rahatsız etmeden yapar.

Odaların her birinde ve otel genelinde kullanabileceğiniz kablosuz internet servisi sayesinde, dünya ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Zengin kanal seçeneği ile odalara özel kablo TV hizmeti ise hoşça vakit geçirmenize yardımcı olacak. Farklı çeşitlerde, sıcak ve soğuk içecek ürünleri de her odada standart olarak bulunmaktadır.

Daha önce de bahsedildiği gibi, Loss bahçeşehir spa otel alanında uzman kişiler ile spa ve masaj hizmeti sunmaktadır. Farklı farklı aromaterapik ürünler ve uygulamalar ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Spa hizmetine ek olarak, yoğun bir günün yorgunluğunu ve stresini, sauna keyfi ile üzerinizden atabilirsiniz. Loss Hotel bahçeşehir otel fiyatları içine, lüks ve keyif de dâhil…

 

Yüksek Güvenlik, Sürekli ve Kesintisiz İletişim

 

Loss Hotel, modern konaklama hizmet standartlarına uygun biçimde, konukları için yüksek güvenlik garantisi vermektedir. Otel içi ve çevresi garanti kapsamını tanımlamaktadır. Zira iyi bir otel, bahçeşehir otel fiyatları içinde, konuklarının eşyalarını, kendi eşyası gibi koruma anlayışını da barındırır.

 

Otel çevresi için; genel olarak tesis, 24 saat etkin, kamera sistemi ile takip edilmektedir. Ayrıca Loss Hotelin sunmuş olduğu hizmetlerden birisi olan “ücretsiz otopark” hizmeti için de, kamera ve çalışan ekibi güvenliği sağlamaktadır.

 

Odaların içinde bulunan şahsi kasalar, otel içi kamera sistemi ile desteklenmektedir. Loss akbatı apart otel personeli de herhangi bir sorununuza anında çözüm için günün her saati hizmet vermektedir. Loss Hotel, sürekli iletişimi sadece güvenlik alanında sunmaz… Açık ve sürekli iletişim, misafir memnuniyeti ve devamlılığı için gerekli bir unsurdur.

Bu politika doğrultusunda hareket eden Loss hotel, bahçeşehir fiyatları ve daha fazlası hakkında bilgilenmenizi, iyi bir otel deneyimi adına sahip olduğunuz önerileri dinlemeyi amaçlar.

 

Loss Hotel’in; Güzelyurt Mahallesi, Fatih caddesinde bulunan adresini ziyaret edebilir ve eşsiz konaklama deneyimine bizzat şahit olabilirsiniz.

0538 092 6275 numaralı telefondan Loss ailesine ulaşabilir ve ön rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca… Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir, değerli görüşlerinizi ve önerilerinizi Loss Hotel ile paylaşabilirsiniz. Soru, öneri ve görüşleriniz için kullanabileceğiniz diğer platformlar ise; losshotel.com sitesinde bulunan iletişim formu ve İnstagram adresi…

 

İnfo@losshotel.com E-mail adresine yazarak ya da katılarak, kampanyalardan, bahçeşehir konaklama fiyatları avantajlarından ve çok daha fazlasından, anında haberdar olabilirsiniz. Unutmadan… Ön rezervasyon işlemlerini Loss Hotel internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilir, uygun fiyatlarla, günlük veya uzun süreli konaklama programınızı düzenleyebilirsiniz.

 

Sizler de, İstanbul bahçeşehir otel fiyatları arasında kaliteyi uygun ücretler ile bulabilirsiniz.

Loss Hotel; hayal ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası…

https://losshotel.com/

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?