logo

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
YILDIRIM MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Atatürk Mahallesi Dudullu Caddesi Erzincan Sokak No:15 34758 Ataşehir/İstanbul
 Tel: 08502385848
Fax:
02164566355
Pbx:
02164566356

SORUMLU MÜDÜR
Salih ÖZASLAN 
mail:
 salih@haberdevir.com
gsm: +90 53243353546

EDİTÖRLER

Deniz ASLAN 
mail: 
deniz@haberdevir.com
gsm: +90 5342434455

REKLAM REZERVASYON
reklam@haberdevir.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@haberdevir.com

HUKUK DANIŞMANI
Melis ÖNCÜ
gsm:
+90 5324134544

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08502385848

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI

Haberdevir.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı DURAN MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Haberdevir.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberdevir.com’a aittir. Haberdevir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberdevir.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberdevir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberdevir.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberdevir.com However, sometimes the Haberdevir.com uses third parties to process your information. Haberdevir.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberdevir.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberdevir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberdevir.com and its services. When you use Haberdevir.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberdevir.com cookies section of our full Privacy Policy.

Share