logo

01 Ağustos 2019

Kubilay Aka ve Miray Daner’in ayrılık nedenine olay iddia!

Kubilay Aka (24) ile Miray Daner (20) ekrana veda eden ‘Vatanım Sensin’in setinde aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz gün ilişkilerini sonlandıran çiftten Kubilay Aka, kendi sosyal medya adresinden açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu için ortaya olay bir iddia atıldı.

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde yakınlaşan ve iki yıldır birlikte olan Miray Daner ile Kubilay Aka, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı.

Bu gelişmeyi sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımla duyuran Kubilay Aka, aynı akşam ‘Gizli Kalsın’ adlı mekana oyuncu Hilal Altınbilek ile el ele girerken görüldü.

Kubikay Aka’nın ‘Çukur’ dizisindeki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu’nun da eşlik ettiği çift, mekanda geç saatlere kadar eğlendi.

‘AMA ONLAR ARKADAŞTI’

Bu arada magazin kulislerinde, Miray Daner’in kendisine bu haberi veren yakınlarına ”Ama onlar arkadaştı” dediği konuşuluyor.

‘HOŞÇAKAL MİROŞUM’

Kubilay Aka, ayrılık kararını sosyal medyada şu sözlerle duyurmuştu: ”Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.”

(Hürriyet)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?