logo

29 Mart 2020

Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim emeklilik ile ilgili önemli kararı verdi

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüs tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti. Bu iddialara ilişkin yeni bilgiler geldi.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıklamıştı ve bu durum spor gündeminde büyük yankı uyandırdı. Fatih Terim’in emekliliği düşündüğü iddia edilmişti…

Corona virüs belasıyla savaş veriyor

Fatih Terim hastanede corona virüsü belasıyla savaş veriyor… Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti.

Görevi bırakacağı iddia edilmişti

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti.

Veda düşüncesi yok

Ancak gelen bilgilere göre deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

İyileşir iyilşemez Florya’ya…

Fatih Terim’in hastalığını atlatmasından sonra kariyerine nokta koyarak emeklilik kararı alacağı iddia edilmişti. Ancak tecrübeli hocanın böyle bir fikrinin olmadığı, iyileşir iyileşmez Florya’ya döneceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

Terim maaşında indirime gidecek

Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA’nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı.

Futbolcularına örnek olacak

Terim’in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacak.

Durumu gayet iyi

Bilindiği üzere Fatih Terim corona virüse yakalanmıştı. Terim’in durumunun son derece iyi olduğu açıklanmıştı.

Takımının başında olacak

Tecrübeli teknik adam yeniden takımının başında sahaya çıkacak.(acunn.com)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?