logo

24 Mart 2020

Koronavirüs abartılıyor diyen Sergen Yalçın’dan yeni açıklama

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında açıklamalarda bulundu.

Siyah beyazlı futbolcuların ve teknik heyetin de Fatih Terim’in koronavirüs haberinden sonra tedbir olarak test yapacakları belirtildi. Yaşanan bu şoke eden gelişme sonrası Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın A Spor’a bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Sağlık durumu merak edilen Sergen Yalçın: “Herhangi bir bulgu yok, gayet iyiyim, evdeyim, evden çıkmıyorum. Fatih Hoca’nın haberini aldım, çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. Yarın ne olacağını bilemeyiz, yarın bize de gelebilir bu lanet virüs. Şu anda iyiyiz, evden çıkmıyoruz” ifadelerini kullandı.

“KORONA VİRÜS ABARTILIYOR” DEMİŞTİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın Galatasaray derbisi sonrası koronavirüsün abartıldığını söylemişti. Sergen Yalçın karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Yabancı futbolcularınız biraz gergin. Sağlık heyetiyle hafta başı toplantı yaptık. Biz de oyunculara şu anda dünyanın en güvenilen ülkesinde olduklarını söyledik. Sanki koronavirüs biraz abartılıyor gibi” ifadelerini kullanmıştı.(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?