logo

19 Mart 2018

Korkunç olay!

ABD’nin Utah eyaletinde Clarissa ve Brett Tobiasson çifti evlat edindikleri 6 yaşındaki oğullarına 1 sene boyunca işkence etti. Bodruma kilitlenen çocuk ten rengi değişene kadar havuç yemeye zorlandı.

ABD’de yaşayan Clarissa ve Brett Tobiasson çiftinin, evlatlık aldıkları beş yaşındaki oğullarına bir seneden fazla süredir işkence yaptıkları ortaya çıktı.

Çiftin oğullarını karanlık bir bodruma kapattığı, burada fareler ve böceklerle dolu bir yerde çocuğun yiyecek bulamadan ve tuvalet olmadan yaşadığı ortaya çıktı.

5 yaşında işkence görmeye başlayan çocuğun bugün 6 yaşında olduğu, ve yalnızca bir battaniye ile bodrum katında küçük bir hücresi olduğu belirlendi.

Ailenin bu süre içerisinde çocuğu yalnızca havuçla beslediği ortaya çıktı. Eve gelen bir misafirin yardımıyla olay polise aktarılırken ismi açıklanmayan kadın şu ifadelerde bulundu: Evde kaldığım ilk gün pizza siparişi verdik. Ancak oğullarının bunu yemesi yasaktı. Sadece söyledikleri süre içerisinde verdikleri havuçları bitirebilirse pizza yiyebilecekti. Ancak vücudu havuçla beslenmekten turunculaşmıştı ve o bunu yapamadı… Hayatımda yaşadığım en kötü yolculuklardan biriydi.

Polis, eve gelen misafir sayesinde olayı açıklığa kavuştururken, soruşturma başlatıldı. Ailenin çocuğu sadece havuçla beslediği, su ve yemek vermediği bu yüzden çocuğun ten renginin değişmeye başladığı ortaya çıkarıldı.(cnntürk)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?